سازمان فروش بیمه‌گستران با هدف ترویج فرهنگ خرید بیمه عمر و بر اساس اصل فروش صادقانه بنا شده است. 044-33443839

جشنواره بهاره بیمه گستران

اول فروردین تا آخر شهریور

جشنواره بهاره بیمه‌گستران با جوایز نقدی برای برترین نمایندگی‌ها

شرکت بیمه کارآفرین با همکاری سازمان فروش بیمه گستران، بر اساس مصوبات هیئت محترم عامل، در راستای ایجاد انگیزه در شبکه محترم فروش و به منظور تقویت و هم افزایی در سطح نمایندگان و اعضای طرح بیمه گستران، در سراسر کشور اقدام به برگزاری جشنواره فروش بیمه های زندگی در قالب قرارداد طرح بیمه گستران می‌نماید.

توضیحات جشنواره


به اطلاع اعضا محترم طرح بیمه‌گستران می‌رساند که به منظور برقراری عدالت و رقابت سالم، جشنواره بهاره بیمه‌گستران بشرح زیر برگزار می‌شود. در صورتیکه هر یک از اعضا بتوانند حداقل 32 نفر پرزنتور در طرح بیمه‌گستران بعنوان زیرمجموعه خود داشته باشند، وارد جشنواره خواهند شد.

لازم به ذکر است که برای ورود به جشنواره، هر کدام از اعضا باید بتوانند تا آخر شهریورماه، 32 نفر پرزنتور داشته باشند (بطوریکه 32 فقره بیمه‌نامه در سطح یک صادر کرده باشد و تمامی این بیمه‌نامه‌ها به سطح سوم رسیده باشند).

در پایان جشنواره به پاس همراهی و همدلی، جوایز زیر به نمایندگان برتر اهدا خواهد شد: در صورتیکه در این باره توضیحات بیشتری لازم بود، می‌توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

واحد پشتیبانی بیمه‌گستران: 04433443839

جوایز نمایندگان بیمه گستران

به منظور قدردانی از همراهی شما در جشنواره بهاره بیمه گستران، به اطلاع می‌رساند که در اختتامیه این جشنواره، به سه نفر برتر که توانسته‌اند زودتر از سایر اعضا به حد نصاب دست یابند، جوایزی اهدا خواهد شد. هدایای این جشنواره به شرح زیر می‌باشد:

- نفر اول: یک میلیارد و پانصد میلیون ریال


- نفر دوم: یک میلیارد ریال

- نفر سوم: پانصد میلیون ریال

با بهترین ها همراه شوید

آیا می‌دانید؟

طرح بیمه گستران، یکی از طرح‌های فروش شرکت بیمه کارآفرین است که از دیماه سال ۱۴۰۱ به صورت سراسری در کل کشور در حال اجراست. جشنواره زمستانه این طرح از اول دیماه لغایت آخر اسفندماه سال ۱۴۰۱ برگزار شد و برنده جشنواره زمستانه این طرح، سرکار خانم چیمن حسن‌میرزائی نمایندگی کد ۲۹۸۴ شدند.
دومین جشنواره این طرح، از اول فروردین لغایت آخر شهریورماه ۱۴۰۲ در حال برگزاری است. در اختتامیه جشنواره بهاره، طرح بیمه گستران بیش از ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ريال جوایز نقدی را به برندگان اهدا خواهد کرد.کافیست بیمه نامه تان را با کُد نمایندگی خودتان صادر کنید تا بلافاصله وارد جشنواره بهاره بیمه گستران شوید